Osuszacz powietrza Argo ALICE 13 to osuszacz przeznaczony do użytku domowego, do osuszania pokoi mieszkalnych, pralni i suszarni o kubaturach nie przekraczających 50 m3

Kompaktowe urządzenie o zgrabnym, nowoczesnym wyglądzie i małych gabarytach z pewnością będzie ozdobą mieszkania a jego cicha i wydajna praca podniesie komfort codziennego życia. Idealnie nadaje się do domowych suszarni gdzie obniżając wilgotność powietrza kilkukrotnie przyspiesza czas schnięcia prania, nie narażając pomieszczenia na nadmierną wilgoć. Dzięki cichej pracy nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych a nawet sypialni o każdej porze dnia.

Urządzenie ma wbudowany wysoce precyzyjny higrostat regulujący nastawę wymaganej wilgotności. Osuszacz posiada panel dotykowy, na którym w prosty sposób zaplanujemy pracę osuszacza. Do wyboru mamy regulowaną prędkość wentylatora, która wpływa na wydajność osuszania.  Urządzenie poinformuje nas o napełnieniu zbiornika przez wskaźnik LED a wskaźnik zabrudzenia filtra zasygnalizuje aby go oczyścić. Filtr dodatkowo oczyszcza powietrze. Osuszacz posiada zintegrowany pojemnik z wbudowanym czujnikiem przelewowym dbającym o to aby wyłączyć urządzenie po jego napełnieniu W razie awarii zasilania następuje automatyczny restart. Dzięki temu, że korzysta z czynnika chłodniczego R290, jest przyjazny środowisku.

Urządzenie jest energooszczędne o wysokim współczynniku osuszania..

Specyfikacja techniczna

Kod modeluALICE 13
Wydajność znamionowa: 13 l/doba
Przepływ powietrza: 100-115 m3/h
Koła transportowe: tak
Uchwyt: tak
Cicha praca: tak
Zakres temperatur pracy: 5-32 °C
Czynnik chłodniczy: R290
Moc: 220 W
Możliwość podłączenia zestawu spustowego skroplin: tak
Pojemność zbiornika skroplin: 3 l
Filtr powietrza: tak, zdejmowany do czyszczenia
Waga: 11,5 kg
Wymiary: 469x353x225 mm
Sterowanie: elektroniczne
Cechy szczególne: cicha praca
Zakres wilgotności powietrza: 35-80 %
Głośność pracy: 41-43 dB
Zasilanie: 230V/50Hz
System odmrażania: automatyczny
Wielkość obsługiwanych pomieszczeń: do 50 m3
Produkcja: Włochy
Kilka opcji sterowania: tak
Cena sprzedaży: 680 PLN netto

© Copyright 2024 WaterSmile Poland Sp. z o.o.. All Rights Reserved.