Osuszacz Atika ALE 300N to wysokowydajny sprzęt osuszający o bardzo dobrych parametrach technicznych. Jest to najmniejszy z osuszaczy z rodziny Atika.

Ze względu na stosunkowo mały przepływ powietrza osuszacz polecany jest do osuszania pomieszczeń o kubaturze nieprzekraczającej 130m3. Jednakże wydajność układu chłodzenia 30l/24h stawia go wysoko nad konkurencją.  W mniejszych pomieszczeniach nie ma sobie równych. Małe gabaryty umożliwiają łatwy transport do miejsca przeznaczenia. Kółka ułatwiają przemieszczanie. Urządzenie posiada poręczny uchwyt.

Poza świetnymi parametrami urządzenie posiada jeszcze jeden ważny atut – elektroniczny higrostat pozwalający precyzyjnie zadać i utrzymywać parametry klimatyczne.
 
Standardowo urządzenie wyposażone jest w kanisterek 5l na skropliny. Fabrycznie istnieje opcja montażu wężyka spustowego odprowadzającego skropliny do dowolnego, większego zbiornika.
 
Uchwyt w obudowie ułatwia przenoszenie urządzenia. Z przodu osuszacza zamontowany jest filtr powietrza. Filtr jest łatwy do demontażu i czyszczenia. Filtr najlepiej przedmuchiwać sprężonym powietrzem lub spłukać wodą. Nie wymaga wymiany.

Osuszacze produkowane są w Niemczech zgodnie ze standardami europejskich norm jakościowych, charakteryzują się niezawodnością i wysoką wydajnością.

Specyfikacja techniczna

Kod modeluATIKA ALE 300N
Wydajność znamionowa: 30 l/doba
Przepływ powietrza: 350 m3/h
Koła transportowe: 2 duże koła
Uchwyt: centralny
Higrostat: elektroniczny
Zakres temperatur pracy: 5-32 ºC
Czynnik chłodniczy: R290
Moc: 570 W
Możliwość podłączenia zestawu spustowego skroplin: tak
Automatyczny wyłącznik przelewowy: tak
Pojemność zbiornika skroplin: 5 l
Filtr powietrza: tak
Obudowa: stal
Waga: 27 kg
Sterowanie: higrostat elektroniczny
Cechy szczególne: uchwyt centralny, licznik godzin pracy
Zakres wilgotności powietrza: 30-90 %
Głośność pracy: 51 dB
Zasilanie: 230V/50Hz
System odmrażania: automatyczny
Wielkość obsługiwanych pomieszczeń: 130 m3
Produkcja: Niemcy
Cena sprzedaży: 2 700 PLN netto

© Copyright 2024 WaterSmile Poland Sp. z o.o.. All Rights Reserved.